Anasayfa Film Fragmanı BUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMA FRAGMANI

BUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMA FRAGMANI

2156
0

BUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMA

Buz Devri 5 : Büyük Çarpışma filminde, kahramanlarımızın uzay’da geçen maceraları hikaye ediliyor. Fox Animation Studios ve Blue Sky Studios firmalarının yapımcılığında hayata geçirilecek serinin yeni filmi çok sevilen animasyonun beşinci filmi olacak.

Scrat’in meşe palamudu peşindeki destansı takibi, onu kazara Buz Devri Dünyası’nı dönüştürecek ve tehdit edecek olayların yaşanacağı evrene fırlatır. Sid, Manny, Diego ve sürünün geri kalanı, kendilerini kurtarmak için evlerini terk etmek zorunda kalırlar. Egzotik topraklara doğru başlayan yolculuk, karşılaştıkları yeni karakterlerle birlikte eğlenceli bir maceraya dönüşür.

Dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler, tarihin en büyük ikinci animasyonu Buz Devri’ni çok seviyorlar. Her yeni hikaye , macera, mizah ve sevgi çıtasını bir aşama daha yükseltiyor. BUZ DEVRİ:BÜYÜK ÇARPIŞMA serinin en büyük ve en iddialı filmi olmaya aday. İzleyicileri Geotopia adındaki yepyeni bir kozmik dünya ile tanıştıracak olan Buz Devri, sevilen karakterlerin bu dünyadaki yeni macerasına bizi davet ediyor.

Serinin başlangıcından beri filmlerin yapımcılığını üstlenen Lori Forte, hikayenin mitolojisini açıklıyor. “İlk filmde, kahramanlarımızın müzeyi andıran buz bir geçidin arasından yürüdüğü sahnede, buzların içinde tarihi bir balık, bir dinazor, henüz evrimini tamamlamamış Sid ve bir uzay gemisi vardı. “

“O uzay gemisinin her zaman ilgi çektiğinin ve günün birinde keşfedeceğimiz bir mitolojisinin olduğunun farkındaydık ancak o zamanlar onun ne olduğunu tam olarak bilmiyorduk.” diye ekliyor. “Artık Buz Devri’nde o parçaya dönmenin ve BÜYÜK ÇARPIŞMA’nın zamanının geldiğine karar verdik.”

Scrat’in hayatının teknoloji yüzünden alt üst olduğunu, zaman makinesi bulduğu, Oscar adaylığı bulunan kısa film No Time for Nuts’da görmüştük.

Filmdeki sürünün yaşadığı hayatın, aile hayatı ile ilişkilendirilebilmesi, macera ve komediye, duygu katıyor. Bir çok aile gibi, sürü de değişken dünyalarına adapte olmak zorundadır. “Karakterleri hiç olmadıkları kadar uzaklara götürüyoruz” diyor Forte. “Karakterleri ne kadar zorlayabileceğimizi ve aşmaları gereken engelleri görmek bize çok büyük keyif verdi. Kahramanlarımızı zorluklarının üstesinden gelmeyi bilmedikleri çevrelere atmayı çok seviyoruz.”

Yine de Buz Devri karakterleri her zaman zafere ulaşmayı biliyorlar çünkü sürekli olarak bulundukları duruma adapte olabiliyorlar. “Sürü her zaman evrimleşiyor.” diye devam ediyor Forte. “Etraflarındaki dünya değiştikçe, onlar da değişmek zorundalar.

BUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMA

BUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 : BÜYÜK ÇARPIŞMABUZ DEVRİ 5 BUZ DEVRİ 5 BUZ DEVRİ 5 BUZ DEVRİ 5

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz