Anasayfa Film Fragmanı YENİDEN BAŞLA FRAGMANI

YENİDEN BAŞLA FRAGMANI

1055
0

Yeniden Başla filminde, bir trafik kazasında karısını kaybeden Davis’in hayatını devam ettirmekte ki zorlanışı hikaye ediliyor. Bir gün bir otomat makinası şirketine şikayet mektubu yazan Davis, zamanla bu mektupları kendi kişisel itiraf mektuplarına dönüştürür. Zamanla bu mektuplar şirkette çalışan Karen’in dikkatini çeker ve ikili için alışılmamış bir ilişki başlar..

Jake Gyllenhaal’ın kariyerinin en iyi performanslarından birini sergilediği film olarak nitelenen ve A.B.D. dağıtımını Fox Searchlight’ın yapacağı YENİDEN BAŞLA / DEMOLITION’dan Türkçe altyazılı ikinci fragman yayınlandı. Filmin Koray Doyran imzalı Türkçe afişi de sinemaseverlerle buluştu.

Yönetmenliğini Oscar Ödüllü “Sınırsızlar Kulübü/Dallas Buyers Club”ın yanı sıra “Çılgın / C.R.A.Z.Y.”, “Yaban / Wild”  filmleriyle tanınan Jean-Marc Vallée’nin yaptığı YENİDEN BAŞLA / DEMOLITION, ülkemizde tüm dünyayla aynı anda 8 Nisan’da vizyona girecek. Filmde Jake Gyllenhaal’a ünlü oyuncular Naomi Watts ve Chris Cooper’ın yanı sıra ilk sinema filmi deneyiminde performansıyla övgü alan çocuk oyuncu Judah Lewis eşlik ediyor.

YENİDEN BAŞLAYENİDEN BAŞLAYENİDEN BAŞLAYENİDEN BAŞLAYENİDEN BAŞLA

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz