Anasayfa Film Fragmanı KÖSTEBEKGİLLER 2 : GÖLGENİN TILSIMI FRAGMANI

KÖSTEBEKGİLLER 2 : GÖLGENİN TILSIMI FRAGMANI

1184
0

KÖSTEBEKGİLLER 2 : GÖLGENİN TILSIMIKöstebekgiller 2 : Gölgenin Tılsımı, 2015 yapımı Köstebekgiller: Perili Orman filminin devamı. Yapımda yine İnci Türkay Reyhan, Asena Keskinci ve Ege Yazar’ın yanı sıra sevilen oyuncu Janset de yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstlendiği filmin yapımcılığını ise Arzu Film yapıyor.

Pelin ve Caner, Köstebekgiller’in en yakın dostlarıdır. Vaktiyle, yaptığı kötülükler yüzünden, ağaca dönüşen Gölge’yi, Köstebekgiller’den Köstan Amca, iyi bir insan olması sözüne karşılık kurtarmıştır. Fakat Gölge sözünü tutmamış ve çalışmakta olduğu müzayede salonundan, Kraliçe Sora’nın tılsımlı olduğu söylenen elbisesini çalmıştır. Elbiseye dokunur dokunmaz da, içinde olan kötülükle birlikte, Köstan Amca’nın önceden yaptığı ağaç tılsımı harekete geçmiştir. Gölge yeniden ağaca dönüşmeye başlamıştır. Onu ormanda değerli taşlara ve kürklere düşkün avcı Şahane Postum bulur. Şahane, Sora’nın elbisesini görür görmez ona hayran olur ve almak ister. Ancak, elbiseye geçen Köstan Amca’nın tılsımı, elbisenin sayesinde, Şahane’yi de geyiğe dönüştürmeye başlar. Gölge bu durumdan kurtulmak için Köstan Amca’ya gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak Köstan Amca, çoktan Köstebekya’ya doğru yola çıkmıştır.

KÖSTEBEKGİLLER 2 : GÖLGENİN TILSIMIKÖSTEBEKGİLLER 2 : GÖLGENİN TILSIMIKÖSTEBEKGİLLER 2 : GÖLGENİN TILSIMIKÖSTEBEKGİLLER 2 : GÖLGENİN TILSIMIKÖSTEBEKGİLLER 2 : GÖLGENİN TILSIMI

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here