Anasayfa Film Fragmanı ÖLÜMCÜL OYUN FRAGMANI

ÖLÜMCÜL OYUN FRAGMANI

1519
0

Ölümcül Oyun filminde, anneleri estetik ameliyat olan ikiz kardeşlerin annelerine alışma çabaları hikaye ediliyor. Yazın en sıcak günlerinde, mısır tarlaları arasında bir taşra evinde, 9 yaşındaki ikiz kardeşler annelerinin eve geri dönmesini beklemektedirler. Anne eve gelir ama estetik operasyon geçirdiği için yüzü bandajlıdır. Ve artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Çocuklar bu kadının kendi anneleri olup olmadığından şüpheye düşerler… Karşılıklı yeniden güven kazanmak oldukça zamanlarını alacaktır. Filmin ortak yönetmenliğini ve senaristliğini Severin Fiala ve Veronika Franz üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Susanne Wuest, Elias Schwarz ve Lukas Schwarz’dna oluşuyor.

Gösterildiği festivallerde sansasyona dönüşen, gösterim sırasında bayılan izleyicilerin hikayeleri ile şöhreti kulaktan kulağa yayılan ÖLÜMCÜL OYUN / GOODNIGHT MOMMY, 9 yaşındaki ikizler Lukas ve Elias’ın hikayesini anlatıyor. İkizler, estetik bir operasyon geçirdikten sonra yüzü bandajlı bir şekilde eve dönen annelerinin gerçek anneleri olup olmadığından şüphelenmeye başlar. Ancak kasabadan uzakta, ormanlık bir alanda olan evlerinde onlara yardım edecek kimse yoktur. Yabancı Dilde En İyi Film Oscar’ı dalında son dokuza seçilen ve Haneke’nin “Funny Games”ini akıllara getiren filmin yönetmenlik koltuğunda, Avusturyalı yönetmen Ulrich Seidl’ın eşi Veronika Franz ve Severin Fiala bulunuyor.

*15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir. Şiddet ve korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.

 • Yönetmen: Severin Fiala, Veronika Franz
 • Oyuncular: Susanne Wuest, Lukas Schwarz, Elias Schwarz
 • Ülke: Avusturya
 • Dağıtım: M3 Film
 • Yapım: Ulrich Seidl
 • İthalat: Fabula Films

ÖLÜMCÜL OYUNÖLÜMCÜL OYUNÖLÜMCÜL OYUNÖLÜMCÜL OYUNÖLÜMCÜL OYUNÖLÜMCÜL OYUNÖLÜMCÜL OYUNÖLÜMCÜL OYUNÖLÜMCÜL OYUNÖLÜMCÜL OYUN

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz