The Owners filminde, soygun yapmak için yüklü para olduğunu düşündükleri, ev sahiplerinin evde olmadığı bir eve giren üç arkadaşın, ev sahipleri eve erken dönünce kendilerini ölümcül bir kedi fare oyununun içinde bulmaları ve bu durumdan kurtulmak için verdikleri mücadele hikaye ediliyor.

Üç arkadaş, soygun yapmak için ideal bir ev bulduklarını düşünürler. Ev sahipleri evde yoktur ve bu sayede ekip, soygunu rahatça gerçekleştirebilecektir. Ancak hırsızlar, yüklü miktarda para ile dolu olduğunu düşündükleri eve girdiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Evin sahibi olan yaşlı çift evlerine erken dönünce grubun planları altüst olur. Kendilerini bir anda ölümcül bir kedi fare oyununun içinde bulan hırsızlar, içine düştükleri kabustan kurtulmak için mücadele etmek zorundadır..

Yönetmen Koltuğuna, senaryosunu Mathieu Gompel ile birlikte yazan Julius Berg otururken oyuncu kadrosu Maisie Williams, Sylvester McCoy, Rita Tushingham, Jake Curran, Ian Kenny, Andrew Ellis, Stacha Hicks isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CJ Entertainment Turkey

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here