Anasayfa Film Fragmanı ZOR SAATLER FRAGMANI

ZOR SAATLER FRAGMANI

1276
0

ZOR SAATLER

Zor Saatler filmi, yaşanmış gerçek bir hikayeden beyaz perdeye uyarlanmıştır. 18 Şubat 1952’de İngiltere’nin doğu kıyılarını yerle bir eden, yoluna çıkan bütün gemileri parçalayan fırtına, Boston’a bağlı SS Pendleton T-2 petrol tankerini ikiye ayırır. 30 kişilik mürettebatı bulunan gemi hızla sulara gömülmeye başlar. Korku ve panik halindeki ekibi, geminin mürettebat yetkilisi olan mühendis Ray Sybert kontrol altına alır ve Ülkenin Doğu kıyısına vuran şiddetli fırtına ile mücadele eder.

Bu sırada büyük fırtınanın tahribat haberi Chatham, Massachusetts’ta bulunan Amerikan Sahil Güvenlik yetkililerine ulaşır. Sahil Güvenlik yetkilisi Daniel Cluff, batmakta olan gemiyi kurtarmaları için deneyimli bir ekip görevlendirir. Zorlu şartlara rağmen Kaptan Bernie Webber ve komutasındaki 4 sahil yetkilisi yetersiz donanımı olan tahtadan yapılmış bir cankurtaran botuyla fırtınanın etkisiyle oluşan dev dalgalara rağmen yola çıkarlar. Bu sıradan bir hayat kurtarma operasyonu değildir ve onları hayatlarının en büyük sınavı beklemektedir. Zor Saatler, sahil güvenlik tarihinde en büyük gemi kurtarma operasyonunu konu alan heyecan ve macera dolu gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır.

ZOR SAATLER

Craig Gillespie’nin yönetmenindeki filmde Chris Pine, Akademi Ödüllü ve Altın Küre adayı Casey Affleck, Ben Foster, Holliday Grainger, John Ortiz ve Eric Bana rol alıyor.

ZOR SAATLERZOR SAATLERZOR SAATLERZOR SAATLER

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz