Anasayfa Vizyon Filmleri 16 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

16 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

406
0

16 Haziran 2017 Vizyon Filmleri

SNIPER : DUVAR

Yönetmen koltuğuna Doug Liman’ın oturduğu filmde, Irak’ta iki keskin nişancının birbirlerine karşı verdiği irade ve akıl savaşı hikaye ediliyor.


ARABALAR

Yönetmen koltuğuna Brian Fee’nin oturduğu filmde Şimşek McQueen pistlere geri dönüyor ve piston kupasının en büyük yarışını kazanmak için mücadele ediyor.


DECCAL 2

Yönetmen koltuğuna Özgür Bakar’ın oturduğu filmde, tüm dünyayı kötülüğe ve felakete sürükleyecek olan bebeğin doğuşu sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

 


GENÇLİK BAŞIMDA DUMAN

İzlanda’da ücra bir balıkçı köyü. Thor ve Christian’dan biri en iyi arkadaşına karşı yeni duygularını keşfederken diğeri ise bir kızın kalbini kazanmaya çalışır. Çalkantılı bir yaz geçirirler. Yaz sona erdiğinde, İzlanda’nın sert doğası haklarını geri aldığında, oyun alanından ayrılmanın ve yetişkinliğe adım atmanın zamanı gelir..


SİNYALCİLER

İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Hacıhüsrev’de yaşayan 3 elit ”sinyalci”yi ve İsa’nın son akşam yemeği tablosunu bir araya getiriyor…


SARI SICAK

Üretim ilişkilerinin değişmesi ile birlikte sermayenin de el değiştirmesini ve bu değişimden etkilenen insanların yaşamları göçmen bir ailenin küçük oğlu İbrahim’in üzerinden hikaye ediliyor.

Sarı Sıcak / Yellow Heat – Fragman

SARI SICAK filminin fragmanı / Trailer of YELLOW HEAT

Sarı Sıcak 发布于 2017年6月4日


EŞİK

Beklemenin ve özlemenin içerisinde yok olmaya başlayan, farklı kuşaklardan iki şizofren kadının yaşamları hikaye ediliyor.

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz