Anasayfa Vizyon Filmleri 21 Nisan 2017 Vizyon Filmleri

21 Nisan 2017 Vizyon Filmleri

479
0

21 Nisan 2017 Vizyon Filmleri

Yönetmenliğini Murat Kepez’in yaptığı filmde, Türkiye’nin Kolonya beldesine iniş yapan uzaylılarla belde halkının komik maceraları hikaye ediliyor.


Yönetmenliğini Enis Hakan Tokyay’ın yaptığı filmde, Yusuf ve Ali ismindeki çocukların cennete giden arkadaşları Ahmet’e seslerini duyurmak için verdikleri mücadele hikaye ediliyor.


Filmde, New York’ta yaşayan Jan isimli bir adamın küçükken duyduğu bir şarkının peşine düşerek köklerinin yaşadığı toprakları keşfetmesi hikaye ediliyor.


Filmde, küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli Mişka isimli ayının yaşadığı maceralar hikaye ediliyor.


Filmde, 1991 yılında kurulan efsanevi Rock grubu ”Blue Blues Band” üyelerinin müzik yaşamları hikaye ediliyor.

 


Filmde, Chris isminde siyahi gencin Rose isminde beyaz bir genç kızla ilişki yaşaması sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor. Sevdiği kızın evine giden Chris, evde kalan siyahilerin birer birer kaybolduğunu farkeder. Evden ayrılmak ister ama iş o kadar kolay olmayacaktır..

 


Filmde, para sıkıntısı çeken çok yakın üç arkadaşın, bu durumdan kurtulup kısa yoldan zengin olmak ve sevdiklerine yardım etmek için banka soygunu planlamaları hikaye ediliyor.


Filmde, Percy Fawcett isimli bir kaşifin araştırdığı bölgede gelişmiş bir uygarlığa ait kanıt bulması sonrasında gelişen olaylar hikaye ediliyor.


Filmde, 17. yüzyılda yaşayan iki rahibin akıl hocaları olan kayıp Ferreira’yı bulmak ve Hristiyanlığı yaymak için Japonya’ya gidişleri sonucunda bu ülkede yaşadıkları acı dolu yaşamları hikaye ediliyor.


Filmde, Max McGrath isminde bir gencin vücudunun dünyadaki en güçlü enerjiyi ürettiğinin farkına varması ve Steel isminde dünya dışı bir varlıkla güçlerini birleştirerek süper kahramana dönüşmesi hikaye ediliyor.


Filmde, hastalık derecesinde asosyal olan Maria’nın kendisi gibi sessiz olan okul müdürü Endre ile yakınlaşması sonucunda gelişen olaylar hikaye ediliyor.


Filmde, antik Polenezya’da yaşayan Moana isimli cesur bir kızın yarı tanrı Maui ile mücadelesi hikaye ediliyor.

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz