Anasayfa Vizyon Filmleri 26 Mayıs 2017 Vizyon Filmleri

26 Mayıs 2017 Vizyon Filmleri

342
0

26 Mayıs 2017 Vizyon Filmleri

TOZ

Filmde, Azra’nın, ailesinin sır dolu geçmişinin izini sürerken; savaşın insanların kaderi üzerindeki etkilerini ve Afganistan’da yalnız bir kadın olarak çıktığı yolculuk anlatılıyor.


YARININ ADI BAŞKA

Filmde, Afganistan’lı Nesim ismindeki bir adamın Türkiye’de yaşarken aniden kaybolan oğlunu arama çabaları hikaye ediliyor.


KATRE

Filmde,  anne babaları olmayan Emlakçı Savaş ve yatalak kardeşi Umar’ın yaşam mücadelesi ve Savaş’ın tüm olanlardan dolayı Allah’ı suçlaması sonucu dindarlardan intikam alma macerası hikaye ediliyor.


SİNSİRAN : YASAK AŞK

Filmde, Nermin isminde evli bir kadının sevgilisiyle birlikteliğinin sürmesi için büyü yaptırması sonucunda  Sinsiran isminde tehlikeli bir cinin kendisine musallat olması hikaye ediliyor.


KARAYİP KORSANLARI : SALAZAR’IN İNTİKAMI


DEHA

Filmde, Chris isminde bir adamın okulunda yetenekli olarak değerlendirilen yeğeni Mary’i yetiştirmek için Mary’nin annesi ile verilen mücadele hikaye ediliyor.


KARANLIK GÖREV

1920’li yıllarda Güney Kore’de bağımsızlığını kazanmak için mücadele veren direnişçiler ile onları durdurmaya çalışan Hükümet ve ajanlarının mücadelesi hikaye ediliyor.


AŞK VE SAVAŞ

Filmde, bir adamın hayatının üç farklı dönemi hikaye ediliyor.


BİLAL : ÖZGÜRLÜĞÜN SESİ

Bilal-i Habeş’in çocukluğundan itibaren yaşadığı hayat hikaye ediliyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here