Wakefield Projesi filminde, iki girişimci iş adamı Eric ve Reese’in Wakefield kasabasında yeni projeleri için arazi almaları sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

Eric ve Reese isminde iki iş adamı, küçük Wakefield kasabasında bir mülk satın alır. Bunu duyan eskiden Wakefield kasabasında yaşayan medyum Chloe’de kasabanın tarihi hakkında yeni girişimcileri aydınlatmak için kasabaya gelir. Eric ve Reese’in aldıkları mülk, geçmişte Nathan Cross’a aittir ve ölümünün ardından yaşananlar tüm kasabayı etkilemiştir. Benzeri görülmemiş güneş patlamalarının Kuzey Amerika’yı hedeflediği bir günde Wakefield, atmosferik enerjilerde geçici bir değişimin merkezi haline gelir. İki arkadaş ve kasaba halkı, yaşayanlarla ölüler arasındaki perdenin kalktığı bu günde hayatta kalmak için zorlu bir mücadele vermeye başlar…

Senaryosunu Lindsay Seim‘in yazdığı filmin yönetmen koltuğuna L. A. Lopes otururken oyuncu kadrosu Lindsay Seim, Dennis Andres, Anthony Bewiz, Rob Archer, Den Yeager, Pedro Miguel Arce, Eileen Dietz isimlerinden oluşturulmuş.

Görüntü Yönetmeni / Kurgu : Jay Guerriere

Türkiye Dağıtım : CJ Entertainment Turkey

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz