Adanış : Kutsal Kavga filminde, İstanbul’u fethinin ardından Türklerin eline geçen önemli sırrı korumak için teşkilatlanmış olan bir grup olan Adanmışların maceraları hikaye ediliyor. Sırrı korumak için her şeyi göze alan “Adanmışlar”, sırrı ele geçirmek için çabalayan karanlık güçlere karşı canları pahasına zorlu bir mücadele verirler..

Senaryosunu Baki İlhan‘ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Emir Khalillzadeh otururken oyuncu kadrosu İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Can Nergis, Ercüment Fidan, Dilek Serbest isimlerinden oluşturulmuş.

2 YORUMLAR

  1. bu muhteşem filmi iki kere seyrettim, çok beğendim, Türkiyede böyle filmlerin yapılıyor olmasından çok memnun oldum. Herkese tavsiye ederim.

  2. Çok güzel bir film.Dövüş sanatlarindan anlayan insanlar bu filmdeki hareketlere hayran kalacaktır. Duyguyuda yoğun bir şekilde yaşatan bu film konusu ilede insanı geçmişe götürüp bugünün muhasebesini yaptırıyorTürk sinemasının baş yapıtlarından bir eser olmuş.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz