Anasayfa Film Fragmanı AVCI : KIŞ SAVAŞI FRAGMANI

AVCI : KIŞ SAVAŞI FRAGMANI

1500
0

Avcı : Kış Savaşı filminde, gücünü kaybeden kardeşi Ravenna’yı (Theron) diriltmek için sihirli aynanın peşine düşen Buz Kraliçesi ile Chris Hemsworth ile güçlerini birleştiren bir diğer avcı Jessica Chastain’ın arasında geçen mücadele hikaye ediliyor. Aynayı geri almak için bir avcı birliğini görevlendiren kraliçeye karşı iki iyi kalpli avcı güç birliği yapıyor..Pamuk Prenses ve Avcı filminin fantastik dünyası, Avcı Eric ile Kraliçe Ravenna’nın kaderlerinin ne kadar derin ve tehlikeli bir şekilde birbirine geçmiş olduğunu sergilemek üzere genişliyor. Seriye yeni dahil olan Emily Blunt  Buz Kraliçesi’ni, Jessica Chastain’ın ise savaşçıyı canlandırdığı yapımda ilk filmin avcısı Chris Hemsworth ve kötü kraliçesi Charlize Theron rolleri için tekrar kamera karşısına geçiyor.

Oyuncular:                         Chris Hemsworth, Charlize Theron, Emily Blunt, Jessica Chastain, Nick Frost, Sam Claflin, Rob Brydon ve Jessica Chastain

Yönetmen:                        Cedric Nicolas-Troyan

Yapımcı:                            Joe Roth

Avcı: Kış Savaşı 

Theron, iyi kız kardeşi Freya’ya (Blunt) ihanet eden kötü kraliçe Ravenna rolünde. Revenna ihanetiyle Freya’nın sahip olduğundan haberdar olmadığı buz gücünü ortaya çıkarır ve kalbini sevgiye karşı dondurur. Kuzey’deki bir krallığa çekilen Freya, koruyucuları olarak Avcılardan oluşan ve tek kuralı içlerinden kimsenin birbirine aşık olmaması olan bir ordu yetiştirir. İki kraliçe arasında hükümdarlık savaşı tırmanırken, aralarında duran kahraman, Freya’nın en seçkin Avcısı Eric’tir (Hemsworth). Eric, kalbini ele geçiren tek kadın olan savaşçı Sara (Chastain) ile birlikte Freya’ya kız kardeşini yenmesi için yardım etmelidir. Yoksa Ravenna’nın kötülüğü sonsuza dek egemen olacaktır. Cedric Nicolas-Troyan’ın yönettiği, efsanevi destanın, nefes kesen başlangıç bölümünde ekibin başında bir kez daha yapımcı Joe Roth (Maleficent, Alice in Wonderland) yer alıyor. Bu ilkbaharda, epik aksiyon macera filmi Avcı: Kış Savaşı’nda iyi ile kötü arasındaki savaşı kimin kazanacağını öğreneceksiniz. Film 22 Nisan 2016’da vizyona giriyor.

AVCI : KIŞ SAVAŞI AVCI : KIŞ SAVAŞI AVCI : KIŞ SAVAŞI AVCI : KIŞ SAVAŞI

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz