Çift’lik Bank : Tosun Firarda

Çift’lik Bank : Tosun Firarda filminde, Cenk ve Tosun isminde iki arkadaşın çiftlik bank’ı kurarak insanları dolandırmaları hikaye ediliyor.

Geçirdikleri kaza sonrasında aynı hastanede tedavi olan Cenk ve Tosun kısa sürede yakın arkadaş olur. 6 ay boyunca hastanede birbirlerine destek olan ikili taburcu olduktan sonra birlikte yaşamaya karar verir. Saf biri olan Cenk evde sürekli cep telefonundan çiftlik oyunu oynamaktadır. Oyunu merak eden Tosun oyunu inceleyince aklına bir fikir gelir. Tosun, bu oyunu ücretli bir hale getirmeyi düşünür ve bunun için de Cenk’i kullanacaktır. Cenk’e bir bilgisayar çaldırarak işe başlayan Tosun’un planı kısa tutar. İnsanlar oyuna oldukça ilgi göstermiştir ve bu sayede ikili yüklü miktarda para kazanır. Tosun işleri daha da ilerletmeyi kafasına koymuştur. Gerçek bir çiftlik açınca daha inandırıcı olacağını ve bu sayede daha çok para kazanacağını düşünen Tosun, Cenk ile birlikte “Çift’lik Bank“ı kurar. İkili bu sayede birçok insanı dolandırmaya başlar..

Yönetmen koltuğuna filmin senaryosunu da yazan İsmail Hakkı Koç otururken oyuncu kadrosu Burak Alkaş, Fercan Bay, Murat Övüç, Kadir Gültekin, Tayfun Sav, Alisha Rene, Gökhan Çelik, Duygu Özlen isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : BEST BROTHERS PRODUCTİON

Türkiye Dağıtım : ÖZEN FİLM

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz