Cinnet

Cinnet filminde, mutlu bir evliliği olan Nida isminde genç kadının cinnet geçirip kocasını öldürmesi sonucu değişen yaşamı hikaye ediliyor.

Nida, eşi ve kızı ile mutlu bir hayatı olan genç bir kadındır. Ancak onun huzurlu hayatı, bir gece cinnet geçirmesiyle kabusa dönüşür. Nida, geçirdiği cinnet sonucu çok sevdiği kocasını vahşi bir şekilde öldürür. Ancak o, yaşanan hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Sabah uyandığında kocasının cesedi ile karşı karşıya kalan Nida, yaşananları hatırlamaya çalışsa da bir sonuca varamaz. Bu sırada cinayetin videosu internette yayılmaya başlayınca işler iyice karışık bir hal alır. Kendisini temize çıkarmak isteyen Nida, problemi çözene kadar kaçmaya karar verir. Nida, sorunun zihninin derinliklerinde olduğunu düşününse de gerçekler hiç de öyle değildir. Tüm işaretler, ona musallatt olan korkunç bir cini göstermektedir..

Yönetmen koltuğuna, senaryosunu Özgür Selvi ile birlikte yazan Aytekin Birkon yazarken oyuncu kadrosu Yeliz Akkaya, Emre Başer, Ufuk Kaplan, Nicholas Facey isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : TAFF PİCTURES

Türkiye Dağıtım : CJ ENTERTAİNMENT TURKEY

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here