İyi Bir Aile Değiliz

İyi Bir Aile Değiliz filminde, babalarının beklenmedik ölümüyle kendilerini enteresan olaylar içerisinde bulan bir ailenin yaşadıkları hikaye ediliyor.

Murat, (Kaan Yıldırım) babasının vefatı sebebiyle hayatının en tuhaf aile buluşmasına katlanmak zorundadır. Tüm sülale rahmetliyi köylerindeki aile mezarlığına defnetmek isterken Murat bu adetlerin eskide kaldığını, İstanbul’da bu işi organize edeceğini söyler.

Murat, babasını kaybetmenin üzüntüsü içindeyken, bir de bu hengamede cenaze kaybolur. Artık Murat’ın gözünde tüm aile üyeleri şüpheli durumdadır! İlaçlarını içse aslında iyi çocuk olan kuzen Hızır (Erkan Kolçak Köstendil), rahatsız edici şekilde yardım sever diğer kuzen Sinan (Sarp Apak), ailenin ayaklı gazetesi Çiçek (Derya Karadaş), işbirlikçi kapıcı (Şinasi Yurtsever) ve tüm diğer garip aile üyeleri , 24 saat süren bu hengamede Murat’ı giderek çileden çıkartırlar.

Yönetmen / Senaryo : Haki Biçici

Görüntü Yönetmeni : Emre Pekçakır

Müzik : Mert Oktan

Oyuncular : Kaan Yıldırım, Erkan Kolçak Köstendil, Şinasi Yurtsever, Sarp Apak, Derya Karadaş, Melisa Doğu, Vedat Erincin, Asiye Dinçsoy, Nergis Çorakçı, Tarhan Karagöz, Yakup Turgut

Türkiye / Komedi /

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz