Anasayfa Film Eleştirisi ve Yorumlar ÖLÜM TRENİ (BACKTRACK)

ÖLÜM TRENİ (BACKTRACK)

2102
0

ÖLÜM TRENİ (Backtrack)

ÖLÜMTRENİ6

Avustralya yapımı 90 dakikalık korku, gerilim, dram türü bir film.

ÖLÜMTRENİAFİS

Başrolde Oscar kazandığı filmi Piyanist ve Büyük Budapeşte Oteli filmlerinden hatırladığımız Adrien Brody ve Sam Neill oynuyor.

ÖLÜMTRENİ5

Filmin senaryosu ve yönetmeni Avustralyalı Michael Petroni.

ÖLÜMTRENİ1

Çocuklarını trafik kazasında kaybeden Peter ve Carol büyük bir deprasyonla baş etmeye çalışırlar. Anne aldığı ilaçlarla sürekli uyurken, psikolog Peter, gelen hastalarıyla ilgilenerek biraz daha fazla hayata tutunmaya çalışır. Üniversiteden hocası olan Duncan, hem hastaları yönlendiren kişi, hem de Peter’ın psikoloğu ve akıl hocasıdır. Bir gün hastalar gittikten sonra Peter’ın muayehanesine trafik kazasında ölen kızına benzer yaşta olan Elizabeth Valentine gelir. Elinde sadece tren bileti olan kız, Peter’la konuşmaz. Sadece kağıda rakamlar yazar. Peter rakamların bir tarih olduğunu anlar. Bu tarih aynı zamanda Peter’ın tanık olduğu büyük bir tren kazasının olduğu tarihtir.

ÖLÜMTRENİ2

Peter, gittikçe karmaşıklaşan ruh halini düzeltmek, hayalle gerçek arasındaki çizgiyi kaybetmeye engel olmak için doğduğu yere döner. Arasının açık olduğu emekli polis babasının evinde, çocukluk dönemindeki tren kazası ile yeniden yüzleşme başlar.

ÖLÜMTRENİ3

Oskar ödüllü oyuncu Adrien Brody ve Sam Neill tabiki filmin oyunculuk düzeyini yükseltiyor. Ancak, film senaryodan kaynaklanan sorunlar nedeniyle vasatın üstüne çıkamıyor. Filmin stili, türü sürekli değişiyor ve tür değişimi klişelere dayanıyor. Başlangıçta hissedilen güzel film lezzeti gittikçe kaybolmaya başlıyor. Oyuncular size ilginç geliyorsa, izlemekten hoşlanacağınız bir film.

ÖLÜMTRENİ8

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz