Vampir Cehennemi : İstila

“Vampir Cehennemi : İstila” 81 dakikalık, Dan Berk ve Robert Olsen’in yönettiği korku-gerilim-macera filmi. Film “B Film” hayranlarını mennun edebilecek kalitede.

Filmin atmosferi distopik, Dünya bilemediğimiz bir gerekçeyle insanlarla, her ne kadar filmin adında vampir dense de, zombi ile vampir dişli yaratıklarla devam eden bir savaşın sürdüğü bir yerdir. “Yeni Cennet” adındaki yerleşim bölgesinde yaşayan Martin, şimdiye dek rastlamadıkları bir biçimde, organize saldıran zombi-vampirlerin karısını ve kızını öldürmesina tanık olur. Saldırıyı yöneten kadın zombi-vampir, iyi bir avcı olan Martin için intikam alınacak, ortadan kaldırılacak bir hedeftir.

Çocuk iken Martin’in tanıdığı, bilinen en iyi avcı Mister bu intikam için bulunması gereken bir kişidir. Böylece filmimiz ailesinin intikamını almak için yola çıkan Martin ‘in yol hikayesi olarak başlar. Martin yolculuk boyunca Mister’a ulaşabilecek ve onun yardımıyla intikamını alabilecek midir?

Normal film olarak düşünürsek, “Vampir Cehennemi : İstila” vasat bir film. Oldukça kısa sayılabilecek 81 dakika bile bir türlü bitmek bilmiyor. Başarısız klişelerin tekrarından başka bir şey bulamıyoruz. Filmdeki karakterlerin herhangi bir derinliği yok, oldukça yüzeysel. Oyuncuların kalitesi ve yetenekleri de oldukça sınırlı görünüyor.

Sözün özü, “Vampir Cehennemi: İstila” filmi sedece “B Film” hayranlarının kaçırmamsı gereken bir film olarak vizyonda. Gidenlere iyi seyirler.

Yönetmen: Dan Berk, Robert Olsen

Oyuncular: Connor Paolo, Nick Damici, Laura Abramsen

Yapımcı: Greg Newman, Larry Fessenden, Peter Phok

Senaryo: Nick Damici                   Görüntü Yönetmeni: Matt Mitchell

Kurgu: Dan Berk, Robert Olsen      Yapım Yılı: 2016

Ülke: A.B.D.                                  Süre: 81 dk.

Dağıtım: Bir Film                           İthalat: Fabula Films

OrtaKoltuk Puanı:

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz