Anasayfa Film Fragmanı Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

334
0

Alita: Battle Angel filminde, bir mühendisin çöplerin arasında bulduğu bir dişi cyborgu tamir edip, ölen kedisi Alita’nın ismini vererek bir avcıya dönüştürmesi hikaye ediliyor. Suça karşı savaşmaya başlayan Alita, adaletin yeni temsilcisi oluyor.

Alita, kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmediği bir halde tanımadığı bi gelecekte uyanır. Şefkatli bir doktor olan Ido onu yanına alır ve cyborg görüntüsünün altında olağanüstü bir geçmişe sahip genç bir kadının kalbi ve ruhu olduğunu fark eder. Alita yeni hayatına alışmaya çalışırken, Doktor Ido da onu gizemli geçmişinden korumaya çalışır. Yeni arkadaşı Hugo ise Alita’nın anılarını tetiklemesine yardımcı olmak ister. Bu sırada şehri yöneten tehlikeli ve yozlaşmış güçler Alita’nın peşine düşer. Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olduğunu fark eden Alita, geçmişine dair bir ipucu elde edecektir. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya olan Alita; arkadaşlarının, ailesinin ve dünyasının kurtarılmasında kilit rol oynayacaktır.

Yukito Kishiro‘nun manga serisinden sinemaya uyarlanan filmin yönetmen koltuğuna Robert Rodriguez otururken oyuncu kadrosu Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jackie Earle Haley, Jennifer Connelly, Ed Skrein, Eiza Gonzales, Mahershala Ali ve Jorge Lendeborg Jr isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : TME

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here