Aşk Bu mu?

Aşk Bu mu filminde, hırsızlık yaparak zengin olma hayalleri kuran Umut ve karaciğer yetmezliği hastası olan zengin kızı Gülüm’ün tanışmaları sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

Genç bir adam olan Umut, çocukluğundan beri hırsızlık yapmaktadır. Umut, sürekli hayatının fırsatını yakalayıp köşeyi dönmenin hayalini kurar ama bir türlü ne hayallerine kavuşabilir ne de sürekli aradığı ailesini bulabilir. Genç bir kadın olan Gülüm ise hayallerine bir adım uzaklıktadır. Okulunu başarıyla bitiren Gülüm’ün hayatında hiçbir sıkıntı yoktur. Fakat bir gün genç kızın tüm hayatı kararır. Gülsüm’de karaciğer yetmezliği olduğu ortaya çıkar ve nakil gerçekleşmezse ölecektir. Tam da bu süreçte Umut ile Gülüm’ün yolları kesişir. Genç adamın yıllardır beklediği fırsat tam da ayağına gelmiştir. Ancak bu durum sandığı kadar kolay değildir. Kendisini zor durumların içerisinde bulan Umut, bedeli ağır olan bir karar vermek zorunda kalır…

Senaryosunu Cüneyt İnay’ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Ömer Uğur oturken oyuncu kadrosu  Afra Saraçoğlu, Kubilay Aka, Salih Kalyon, Şerif Erol, Tanju Tuncer, Sadi Celil Cengiz, Evrim Doğan isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : AVŞAR FİLM

Türkiye Dağıtım : CGV MARS DAĞITIM

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz