Beni Takip Et filminde, sosyal medyayı aktif olarak kullanan genç bir adam takipçi sayısını artırmak için arkadaşları ile birlikte gizem ve tehlikenin hakim olduğu bir dünyaya girince korkuyu yaşayınca bu tehlikeli dünyadan geri çıkmak için verdikleri mücadele hikaye ediliyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan genç bir adam yeni içerikler üretebilmek için arkadaşları ile birlikte Moskova’ya giderler. Genç adam, gittikçe büyüyen izleyici kitlesinin ilgisini çekmek için tehlikenin sınırlarını zorlar. Takipçi sayısını her geçen gün daha da çoğaltmak isteyen genç adam ve arkadaşları, gizem ve tehlikenin hakim olduğu bir dünyanın içine girerler. Bir süre sonra gençler, gerçek hayat ve sosyal medya arasındaki çizgilerin bulanıklaşmaya başladığını fark edip hayatta kalabilmek için zorlu bir yaşam mücadelesi vermeye başlar..

Yönetmen koltuğuna. filmin senaryosunu da yazan Will Wernick otururken oyuncu kadrosu Keegan Allen, Holland Roden, Ronen Rubistein, Denzel Whitaker, Pavel Lychnikoff, Kimberly Quinn, Emilia Zoryan, Siya isimlerinden oluşturulmuş.

ortakoltuk.com

Türkiye Dağıtım : CGV Mars Dağıtım

ortakoltuk.com

İLEBeni Takip Et
KAYNAKBeni Takip Et
Önceki yazıBir Amerikan Turşusu / An American Pickle
Sonraki yazıGeçit / Portal

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here