Bloodshot : Durdurulamaz Güç filminde, bir suikast sonucu öldürülen Ray Garrison isminde bir adamın bilim adamı Dr. Emil Harting tarafından nanoteknoloji ile yaşama döndürülmesi sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

Denizci olan Ray Garrison isimli bir adam ve karısı öldürülür. Bunun ardından bir grup varlıkları gizleyen bilim adamı, Ray Garrison’ı nanoteknoloji yardımıyla hayata geri döndürür. Ray bundan sonra kendi gibi olan süper askerlerle çalışacaktır. Geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamayan Ray, hafızası geri gelmeye ve karısı ile kendisini kimin öldürdüğünü hatırlamaya başladığında her şeyi yok etmek için mücadele ederken, yavaş yavaş bu cinayetin ardındaki komployu ortaya çıkarmaya başlar..

Senaryosunu Jeff Wadlow, Eric Heisserer ikilisinin birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Dave Wilson otururken oyuncu kadrosu Vin Diesel, Guy Pearce, Eiza Gonzalez, Toby Kebbell, Sam Heughan, Lamorne Morris, Talulah Riley, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Siddharth Dhananjay, Alex Hernandez isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : Warner Bros Turkey

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz