Cadılar Bayramı Öldürür filminde, yıllar önce kendisini öldürmeye çalışan maskeli katil Michael Myers ile yüzleşen Laurie Strode’un ölüm kalım savaşı kaldığı yerden devam ediyor.

Laurie Strode (Curtis), kızı Karen (Judy Greer) ve torunu Allyson’ın (Andi Matichak) maskeli canavar Michael Myers’ı Laurie’nin bodrumunda kafese kapatıp ateşe vermelerinden dakikalar sonra Laurie, kendisine ömür boyu eziyet eden kişiyi sonunda öldürdüğünü düşünerek hayati önem taşıyan yaralarıyla hastaneye koşar. Ama Michael, Laurie’nin kapanından kurtulmayı başardığında kan dökme ritüeli devam eder. Laurie acılarıyla savaşıp kendini ona karşı savunmaya hazırlarken tüm Hadonfield’ın durdurulamaz canavarlarına karşı ayaklanmasını sağlar.

Strode kadınları, Michael’ın ilk saldırısından kurtulanlardan oluşan ve kontrolü ellerine almaya karar veren bir gruba katılırlar ve Michael’ı sonsuza dek yakalamak üzere ava çıkan yasa dışı bir çeteyi oluştururlar. Şeytan, bu gece ölecek.

Yönetmen : David Gordon Green

Senaryo : David Gordon Green, Scott Teems, Danny McBride

Görüntü Yönetmeni : Michael Simmonds

Kurgu : Timothy Alverson

Müzik : John Carpenter

Oyuncular : Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Anthony Michael Hall, Charles Cyphers, Nancy Stephens, Kyle Richards, Robert Longstreet, Omar J. Dorsey, Stephanie McIntyre

ABD / Korku-Gerilim / 106 Dk.

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz