Cehennem Festivali

Cehennem Festivali filminde, üniversite öğrencisi Natalie’nin arkadaşları ile gittiği korku festivalinde yaşadığı korkunç olaylar hikaye ediliyor.

Üniversite öğrencisi bi genç kız olan Natalie, çocukluğundan beri en iyi arkadaşı olan Brooke ve onun ev arkadaşı Taylor ile birlikte Hell Fest’e gider. Bu festival, Cadılar Bayramı’nda düzenlenen labirentleri, eğlenceli oyunları ve dev panayır alanıyla şehri dolaşan bir etkinliktir. Her yıl binlerce genç, kabuslardan çıkıp gelmiş gibi görünen korku karnavalında eğlenmek için Hell Fest’i takip etmektedir. Bir akşam hep birlikte eğlenmek için dansa gidecek olan gençler, bu festivalde bir araya gelirler. Ama bir ziyaretçi için Hell Fest bir cazibe merkezi değil bir avlanma yeridir. Gözler önünde cinayet işleyip kendilerini eğlenceye kaptırmış dikkatsiz kurbanları kolaylıkla avlayabilmektedir. Festivale gelenlerin sayısı ve damarlarında dolaşan adrenalin arttıkça, katil maskeli yüzünü Natalie, Brooke, Taylor ve erkek arkadaşlarına çevirir. Gençler, gözlerinin önünde gerçekleşen korkunç vahşetin bir kurgu olmadığını fark etmeye başlayınca yaşam mücadelesi vermeye başlarlar..

Orijinal ismi ‘‘Hell Fest” olan filmin senaryosunu Gary Dauberman, Blair Butler ve Seth M. Sherwood üçlüsü yazarken yönetmen koltuğuna Gregory Plotkin oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Amy Forsyth, Reign Edwards, Bex Taylor-Klaus, Christian James, Tony Todd, Roby Attal, Matthew Mercurio, Courtney Dietz isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CHANTİER FİLMS

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz