Dengesiz filminde, Rachel isminde bir kadının, yolda korna çalıp özür dilemedi diye peşine düşen ruh hastası bir adamdan kurtulmak için verdiği mücadele hikaye ediliyor.

Genç bir kadın olan Rachel, trafik ışıklarında beklerken bir adamla korna çalma yüzünden tartışır. Adamı ardında bırakarak yola devam eden Rachel, kısa süre sonra adamın peşinden geldiğini fark eder. Kendisini taciz eden adamdan kurtulmaya çalıştıkça beklenmedik yerde onu karşısında bulan Rachel, ne yapacağını bilemez. Çok geçmeden Rachel adamın sadece kendisine rahatsızlık vermekle kalmayıp sevdiklerinin de peşine düştüğünü fark eder. Kendisini bir kedi fare oyununun içinde bulan Rachel, bir dizi ölümcül ders vererek dünya üzerinde son bir iz bırakmak isteyen adamdan kurtulmanın yollarını arar..

Senaryosunu Carl Ellsworth‘un yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Derrick Borte otururken oyuncu kadrosu Russell Crowe, Caren Pistorius, Gabriel Bateman, Jimmi Simpson, Austin P. MzKenzie, Lucy Faust, Anne Leighton, Stephen Louis Grush isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CGV Mars Dağıtım

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz