Doktor Strange

Doktor Strange filminde, Kariyeri oldukça parlak ama çok kibirli bir bir cerrah olan Stephen Strange’in hayat öyküsü ve bir süper kahraman olarak yaşadığı ilginç dönüşümü hikaye ediliyor.

Doktor Strange, korkunç bir araba kazasından sonra ellerini kullanamamaya başlayan dünyaca ünlü sinir cerrahı Dr. Stephen Strange’in değişen hayatının hikayesini konu alıyor.

Geleneksel tıp işe yaramayınca Dr. Strange, iyileşme ümidiyle çareyi sıra dışı yerlerde arar ve Kamar-Taj olarak bilinen gizemli topraklara ulaşır. Ancak, buranın sadece bir iyileşme merkezi değil, aynı zamanda gerçekliği yok etmek üzerine kurulu, karanlık güçlere karşı bir savaş cephesi olduğunu çok geçmeden öğrenecektir. Kısa sürede olağanüstü güçler edinen Strange, şöhret ile statü dolu yaşamına geri dönmekle her şeyi geride bırakarak var olan en güçlü büyücü olarak dünyayı korumak arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Filmde Dr. Strange’i İngiliz oyuncu Benedict Cumberbatch canlandırırken, yönetmen koltuğuna genellikle korku-gerilim filmleri çeken Scott Derrickson oturmuş.

DOKTOR STRANGE

DOKTOR STRANGE

DOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGE

DOKTOR STRANGE
DOKTOR STRANGE

DOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGE

DOKTOR STRANGE
DOKTOR STRANGE

DOKTOR STRANGE

DOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGEDOKTOR STRANGE

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz