Dreamland filminde, sadist bir çete lideri Herculas’in bir düğüne davetli olan efsanevi caz sanatcısının parmağının kesilmesi için, bu işi yapmaya çok hevesli olmayan kiralık katil Johhny ile anlaşması sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

Sadist bir çete lideri olan Hercules, bir düğüne davet edilen efsanevi caz sanatçısının parmağının kesilmesi için işinde başarılı olan Johnny’yi kiralar. Her şey oldukça basit gözükmektedir. Düğün, suç kraliçesi Countess’in sarayındadır. Ancak, Johnny bu işi almaya çok hevesli değildir. Standart gangster işlerinden insan kaçakçılığına kadar birçok zorlu işi üstlenen Johhny için kendisinden istenen parmak diğerlerine göre basit bir iş olarak kalır. Johhny, oyundan çıkmayı düşünür ve bu iş artık onun emekli olma zamanının gelmiş olduğunu düşündürmeye başlar..

Senaryosunu Tony Burgess, Patrick Whistler ikilisinin birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Bruce McDonald otururken oyuncu kadrosu Juliette Lewis, Stephen McHattie, Henry Rollins, Tómas Lemarquis, Lisa Houle, Hana Sofia Lopes, Barbara Hellemans, Guellaume Kerbusch, Astrid Roos isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım :

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here