Ema

Ema filminde, genç yetenekli bir dansçı olan Ema’nın koreograf eşi Gaston ile birlikte evlat edindikleri Polo isimli çocuğu geri vermek zorunda kalmaları sonucu Ema’nın hayata yeniden tutunmak için dans etmeye başlaması hikaye ediliyor.

Ema, oldukça yetenekli olan genç bir dansçıdır. Genç kadın, koreograf olan eşi Gaston ile uzun uğraşlar sonucu küçük bir çocuk olan Polo’yu evlat edinir. Çekirdek ailesi ile mutlu bir yaşam süren Ema’nın hayatı, Polo’nun bir trajediye sebep olması ile alt üst olur. Yaşananlar sonrası Polo’yu geri vermek zorunda kalan Ema ile Gaston’un ilişkisi bu süreçte kopma noktasına gelir. Gaston’dan ayrılmaya karar veren Ema, hayata yeniden tutunmak için dans etmeye başlar..

Senaryosunu Guillermo Calderón, Alejandro Moreno ikilisinin birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Pablo Larraín otururken oyuncu kadrosu Gael García Bernal, Mariana Di Girolamo, Santiago Cabrera, Mariana Loyola, Catalina Saavedra, Giannina Fruttero, Josefina Fiebelkorn, Antonia Giesen, Paula Luchsinger, Susana Hidalgo isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : Başka Sinema

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz