Anasayfa Film Fragmanı Kaç Kaçabilirsen!

Kaç Kaçabilirsen!

350
1

Kaç Kaçabilirsen!

Kaç Kaçabilirsen! filminde, 30 yaşında geveze, sakar ve her şeyi kafasında kurup en kötüsünü düşünen Egüven ve 35 yaşında disiplinli, kardeşinin gevezeliğinden bıkmış, korkuları olan ve belayı hep bir şekilde kendine çeken İsmail’in komik maceraları hikaye ediliyor.  Ergüven ve İsmail aralarında 5 yaş bulunan iki kardeştir. 30 yaşında geveze, sakar ve her şeyi kafasında kurup en kötüsünü düşünen Egüven ve 35 yaşında disiplinli, kardeşinin gevezeliğinden bıkmış, korkuları olan ve belayı hep bir şekilde kendine çeken İsmail arasında kimi zaman çatışmalar olsa da, ikili yeni açılmış olan Çarçabuk Kargo’nun teslimat elemanları olarak çalışmaktadırlar. Şirketin teslimat minibüslerinden biri kaza yapmıştır ve kargolardan sadece Jack Black isimli alıcının kargosu kurtulur.  İsmail ve Ergüven kargoyu teslim etmek için eski bir sinema salonu olan adrese gidip kapı ziline basarlar, kimse açmayınca kapının aralık olduğunu görüp içeri girerler ve macera başlar..

Senaryosunu Şeyda Delibaşı‘nın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Hakan Eser otururken oyuncu kadrosu Önder Açıkbaş, Enis Arıkan, Cezmi Baskın, Seda Güven ve Tuğçe Krabacak isimlerinden oluşturulmuş. Yapım : TUANA YAPIM  Türkiye Dağıtım : CHANTİER FİLMS

1 YORUM

  1. Vizyona girdiği gün Antalyaya özdilekte izleyelim dedik, dedik de … Yarısında pılımızı pırtımızı toplayıp salonu terk ettik. Zaten salonda bir anne ve oğlu kaldı? demekki 4 kişiymişiz.
    Konu: yok
    Mekan:boş yollar, boş sinema salonu, v.s.üç tekerli araba
    Oyuncu: köpeği saymazsak 5 kişi
    Sonuç: 0

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz