Kafalar Karışık

Kafalar Karışık filminde, evlenebilmek için kız arkadaşının kayıp babasını bulmaya çalışan genç bir adam ve arkadaşlarının komik maceraları hikaye ediliyor.

Atakan, zengin sevgilisi Buse’nin, üvey babası kızı vermeyince çareyi Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulup kızı ondan istemekte bulur. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar’ın arayışları onları Antalya’da ıssız bir koya yönlendirecek ve sonunda Atakan’ın müstakbel kayınpederini bulacaklardır; esas macera ise o zaman başlayacaktır. İşle iyice karışsa da sonunda Atakan muradına erip sevdiceğine kavuşacak. Fatih ve Bilal’e de kerevetine çıkmak düşecektir..

Senaryosunu Büşra Nur Karahan ve Enver Sülük‘ün birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Yücel Yolcu otururken oyuncu kadrosu Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin, Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen, Burak Tamdoğan, Yıldız Tilbe, Funda Arar, Feride Hilal Akın isimlerinden oluşturulmuş. Filmin görüntü yönetmenliğini ise ‘Mustang’ filmi ile Oscar ödülüne aday gösterilen Ersin Gök üstlenmiş.

Yapım : TME / ILS VİSİON

Türkiye Dağıtım : TME (The Moments Entertainment) 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz