Şeytan Geçidi : En Ha Ra

Şeytan Geçidi En Ha Ra filminde, bilmedikleri bir yerde uyanan 8 kişinin yaşadığı korku dolu olaylar hikaye ediliyor.

Birbirini tanımayan 8 kişi, uyandıklarında kendilerini terk edilmiş bir binanın içinde bulur. Farklı katlarda ve farklı odalarda uyanan insanların, buraya nasıl ve kim tarafından getirildiğine dair hiçbir fikri yoktur. Başlarına gelenlere anlam vermeye çalışan bu 8 kişi, binanın içerisinde kendilerinden başka birilerinin olduğundan da habersizdir. Tek başına olduklarının düşündükleri binada dolaşmaya başlayan insanlar, birbirlerini görmeye başlar. Hepsi aynı belirsizlik içerisindedir. Neden orada oldukları hakkında bir şeyler bulmak için amaçsızca dolaşan insanlar, buradan kurtulabilmek için birlikte hareket etmeye karar verir. Fakat onların bilmediği bir şey vardır. Bulundukları binada onların peşinde olan bir varlık vardır. 8 Kişilik grup, binadan çıkmanın yolunu ararken aynı zamanda kendilerini yakalamaya çalışan varlıktan kurtulmak için zorlu bir mücadele verir..

Senaryosunu Uras Zafer Özdemir‘in yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Onur Aldoğan otururken oyuncu kadrosu Hakan Yusufoğulları, Yasemin Yıldız Gürler, Ali Burak Küçük, Tayfun Turhan, Irmak Karakoç, Melike Değirmenci isimlerinden oluşturulmuş.

Yapım : HM PRODUCTİONS

Türkiye Dağıtım : MC FİLM

? ŞEYTAN GEÇİDİ – Enhara ?? ?7 ARALIK’TA SİNEMALARDA ! @seytangecidifilm#film #kamera #sinema #aksiyon #korku #drama #ok #sinematografi #seytangecidi #enhara #cool #Türkiye #korkunç #korkufilmi #korkuhikayeleri #cin #korkuvideo #begeni #filmler #istanbul #ankara #izmir #eskişehir #konya #antalya #bursa #sakarya #hmproductionstv #hakanyusufogullari #mesuterbas

Gepostet von HM Productions am Freitag, 19. Oktober 2018

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz