Anasayfa Film Fragmanı KAPTAN AMERİKA : KAHRAMANLARIN SAVAŞI FRAGMANI

KAPTAN AMERİKA : KAHRAMANLARIN SAVAŞI FRAGMANI

1658
0

KAPTAN AMERİKA : KAHRAMANLARIN SAVAŞIKaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz. Yenilmez’lerin dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmez’lerin fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur..

KAPTAN AMERİKA : KAHRAMANLARIN SAVAŞI

KAPTAN AMERİKA : KAHRAMANLARIN SAVAŞI

Filmin oyuncuları Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Emily VanCamp, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Paul Rudd and Frank Grillo, William Hurt ve Daniel Brühl.

Yapımcılığını Kevin Feige’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Anthony & Joe Russo oturuyor. Yardımcı yapımcılar Louis D’Esposito, Alan Fine, Victoria Alonso, Patricia Whitcher, Nate Moore ve Stan. Filmin hikayesi ise Christopher Markus & Stephen McFeely tarafından kaleme alındı.

KAPTAN AMERİKA : KAHRAMANLARIN SAVAŞI

KAPTAN AMERİKA : KAHRAMANLARIN SAVAŞIKAPTAN AMERİKA : KAHRAMANLARIN SAVAŞIKAPTAN AMERİKA : KAHRAMANLARIN SAVAŞIKAPTAN AMERİKA : KAHRAMANLARIN SAVAŞI

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz