Kara Noel  /  Black Christmas

Kara Noel filminde, Hawthorne koleji öğrencileri özel bir parti için hazırlanırken siyah maskeli bir sapığın onları tek tek öldürmesi sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor. Film, 1974 yapımı Black Christmas filminin yeniden çekimidir.

Hawthorne Koleji tatil için sakinleştiğinde, Riley Stone ve onun “Mu Kappa Epsilon” kız kardeşleri; atlet Marty, asi Kris ve midesine düşkün Jesse üniversitenin güz döneminin sonlanmasına özel bir parti için salonları donatmaya hazırlanırken, siyah maskeli bir sapık da bu kardeşlik kulübündeki kızları tek tek öldürmeye başlar.

Kurbanların sayısı arttıkça, Riley ve ekibi, herhangi bir erkeğe güvenip güvenemeyeceklerini sorgulamaya başlar. Buna Marty’nin erkek arkadaşı Nate, Riley’nin yeni aşkı Landon ve hatta saygın Profesör Gelson da dahildir. Katil her kim ise bu kadınların hiç kimse tarafından “kurban” edilemeyeceğini de keşfetmek üzeredir…

Orijinal ismi ”Black Christmas” olan filmin yönetmen koltuğuna filmin senaryosunuda yazan Sophia Takal otururken oyuncu kadrosu Imogen Poots, Aleyse Shannon, Lily Donoghue, Brittany O’Grady, Caleb Eberhardt, Simon Mead, Cary Elwes isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP Türkiye

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz