Kasırgalar / Twisters

Kasırgalar filminde,  deneysel hava durumu uyarı sistemini test etmek için hayatlarını tehlikeye atan insanların yaşadıkları olaylar hikaye ediliyor.

Üniversite yıllarında bir kasırgayla yaşadığı yıkıcı karşılaşmanın etkisinde kaldıktan sonra şimdi New York’ta güvenli bir şekilde ekranlarda fırtına modellerini inceleyen eski bir fırtına avcısı olan Kate Cooper, çığır açan yeni bir takip sistemini test etmek için arkadaşı Javi tarafından açık alanlara geri götürülür. Orada, yolu, şamatacı ekibiyle fırtına kovalama maceralarını yayınlamaktan zevk alan çekici ve pervasız sosyal medya yıldızı Tyler Owens’la ile kesişir. Fırtına mevsimi yoğunlaştıkça, daha önce hiç görülmemiş korkunç olaylar ortaya çıkar ve Kate, Tyler ve rakip ekipleri, hayatlarının mücadelesini verirken kendilerini Oklahoma’nın merkezinde birleşen çok sayıda fırtınanın tam ortasında bulurlar.

Yönetmen : Lee Isaac Chung

Senaryo : Mark L. Smith

Görüntü Yönetmeni : Dan Mindel

Kurgu : Terilyn A. Shropshire

Oyuncular : Daisy Edgar-Jones, Glen Powell, Anthony Ramos, Brandon Perea, Maura Tierney, Sasha Lane, Kiernan Shipka, David Corenswet, Nik Dodani

ABD / Aksiyon-Macera-Gerilim /

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz