Kendi Yolumda filminde, Adana’ya turneye giden Athena Gökhan’ın arabasının tamiri için gittiği tamircide müzik sevdasıyla yanıp tutuşan çırak Ömer Ali ile tanışması sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.

Adana’ya giden Gökhan Özoğuz, burada gittiği tamircide çırak olan Ömer Ali ile tanışır. Ömer Ali de müzik sevdasıyla yanıp tutuşan ve besteler yapan biridir. Yaptığı çalışmayı Gökhan Özoğuz’a gösterir ve bu işin peşini bırakmaması gerektiği öğüdünü alır. Ömer Ali’nin “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusu, Gökhan’ın bilinçaltına kazınacaktır. Arabasının tamir olmasını beklerken uykuya dalan Gökhan, rüyasında tam olarak bu sorunun etkilerini görür. Gökhan artık Adana’da bir tamirci çırağıdır…

Senaryosunu Ali Kobanbay‘ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Ömer Faruk Sorak otururken oyuncu kadrosu Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Erkan Can, Okan Çabalar, Tamer Levent, Ferit Aktuğ, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Muhammed Cangören, Özkan Ayalp, Çağatay Aras, Hakan Özoğuz isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CGV Mars Dağıtım

İLEKendi Yolumda
KAYNAKKendi Yolumda
Önceki yazıSefiller / Les Misérables
Sonraki yazıKurt Saati / The Wolf Hour

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz