Kendinizi Kurtarın ! filminde, telefon bağımlısı olan Jack ve Su isminde çiftin telefonlarını kapatıp teknolojiden uzak bir ormanda kiraladıkları izole edilmiş evde, dünyanın uzaylılar tarafından işgal etmesinden habersiz yaşarken, evden ayrılma zamanı geldiğinde medeniyete dönmenin yolunu aramaları hikaye ediliyor.

Jack ve Su, diğer arkadaşları gibi teknoloji bağımlısı olan, telefonlarını kapatamayan bir çifttir. Bu duruma son vermek isteyen çift, ormanda teknolojiden izole edilmiş bir eve gidip, bir hafta boyunca teknolojiden uzak kalmaya karar verirler. Jack ve Su bildirimlerden uzak bir hayat yaşarken gezegen büyük bir saldırıya uğrar. Yaşananlardan habersiz olan çift, izole yaşamlarından ayrılma zamanı geldiğinde medeniyete geri dönmenin bir yolunu bulmak zorunda kalır..

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu da birlikte yazan Alex Huston Fischer, Eleanor Wilson ikilisi otururken oyuncu kadrosu John Reynolds, Sunita Mani, Ben Sinclair, John Early, Gary Richardson, Johanna Day, Amy Sedaris isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım :

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz