Kıyamet 

Kıyamet filminde, dünyada yaşanmaya başlayan büyük bir yıkım, ölüm ve kaosun ortasında gençlik aşkı ile yeniden bir araya gelmeye çalışan genç bir adamın yaşamı hikaye ediliyor.

İnsanlık tehlike altındadır. Kaos, yıkım ve ölümün hüküm sürdüğü dünyada insanların tek amacı hayatta kalmayı başarmaktır. Genç bir adam olan Alex, tam da bu kargaşa içerisinde geçmişinden gelen bir hayaletle karşılaşır. Alex, henüz 12 yaşındayken babasının baskısı ile ayrılmak zorunda kaldığı ve o günden beri kalbinden söküp atamadığı gençlik aşkı Anna ile karşı karşıyadır. Hayatının aşkını bir kez daha kaybetmek istemeyen Alex, hayatını kaybetmek pahasına zorlu bir mücadeleye girişir…

Orijinal ismi ”Den Blomstertid Nu Kommer” olan filmin senaryosunu Victor Danell veChristoffer Nordenrot ikilisi birlikte yazarken yönetmen koltuğuna Victor Danell oturmuş. Görüntü yönetmenliğini Hannes Krantz‘ın yaptığı filmin oyuncu kadrosu ise Jesper Barkselius, Pia Halvorsen, Magnus Sundberg, Krister Kern, Karin Bertling isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : FİLMARTI

 

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here