Kod Adı : Hummingbird

Kod Adı : Hummingbird filminde, büyük paralarla oynanan kazanmanın çok zor olduğu yüksek frekanslı alım satım oyunu oynayan iki kuzenin, Kansas’tan New Jersey’e fiber optik kablo döşeyerek zengin olma hayalleri hikaye ediliyor.

New York’lu kuzenler Vincent ve Anton büyük paralarla oynanan ve kazanmanın milisaniyelerle ölçüldüğü Yüksek Frekanslı Alım Satım oyununu oynamaktadır. Milyoner olma hayali kuran kuzenler, Kansas’tan doğruca New Jersey’e uzanan bir fiber optik kablo döşemek isterler. Ancak hiçbir şey bu ikili için kolay olmayacaktır. Ekibin beyni Anton, üçkağıtçısı ise Vincent’tır. Kuzenler bu Don Kişotvari maceralarında birbirlerini ve etraflarındaki herkesi kırılma noktalarına getirirler. Güçlü, zehirleyici ve kendi çıkarları için başkalarını kullanan bir tacir olan eski patronları Eva Torres ise sürekli enselerinde bitmekte ve onları kendi oyunlarında yenmek için elinden geleni ardına koymamaktadır..

Orijinal ismi ”The Hummingbird Project” olan filmin yönetmen koltuğuna senaryosunu da yazan Kim Nyugen otururken oyuncu kadrosu Jesse Eisenberg, Alexander Skarsgard, Salma Hayek, Michael Mando, Johan Heldenbergh, Ayissa Issa, Frank Schorpion, Kwasi Songui isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CGV Mars Dağıtım

İLEKod Adı : Hummingbird
KAYNAKKod Adı : Hummingbird
Önceki yazıRitüel
Sonraki yazıKaranlık Hikayeler

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz