Korkunun Sesi  /  Echoes of Fear

Korkunun Sesi filminde, kendisine miras kalan eve kız arkadaşı ile birlikte giden Alisa isminde genç bir kadının ve arkadaşının başlarına gelen korkunç olaylar hikaye ediliyor.

Genç bir kadın olan Alisa’ya büyükbabasından büyük bir miras kalır. Artık sahibi olduğu görkemli evi satmaya karar veren Alisa, öncesinde eve gidip büyükbabasının hatıralarını toplamak ister. Alisa, evi toparlamak için erkek arkadaşı Brandon’ın da kendisi ile gelmesini ister ama Brandon işi dolayısıyla Alisa’yı eve tek başına göndermek zorunda kalır. En yakın kız arkadaşı Steph’i de yanına alan Alisa, vakit kaybetmeden yola koyulur. Eve vardıklarında evi kat kat dolaşmaya başlayan iki genç kadın, evde bir takım tuhaflıklar fark eder. Kayıp ilanları, kafatasları, torba içinde insan parçaları bulan Alisa ve Steph büyük bir şoka uğrar. İki kızı büyük bir tehlike beklemektedir..

Orijinal ismi ”Echoes of Fear” olan filmin senaryosunu Brian Avenet-Bradley yazarken yönetmen koltuğuna Brian Avenet-Bradley ve Laurence Avenet-Bradley ikilisi birlikte oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Triste Robinson, Hannah Race, Paul Chirico, Marshal Hilton, Norman Zeller, Curt Lambert, Danilo Di Julio, Ian Heath isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CJ Entertainment Turkey

İLEKorkunun Sesi
KAYNAKKorkunun Sesi
Önceki yazıÖlmek İçin Zaman Yok / No Time To Die
Sonraki yazıMalefiz : Kötülüğün Gücü

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz