Anasayfa Film Fragmanı KUBO VE SİHİRLİ TELLERİ FRAGMANI

KUBO VE SİHİRLİ TELLERİ FRAGMANI

939
0

KUBO VE SİHİRLİ TELLERİ

Kubo ve Sihirli Telleri filminde, yerel halka hikayeler anlatarak yaşayan Kubo isminde bir gencin, yanlışlıkla kan davasının peşine düşen kötü bir ruhu günümüze çağırması ve sonunda yaşananlar hikaye ediliyor. Kubo ve Sihirli Telleri, ünlü animasyon stüdyosu LAIKA tarafından Japonya’da hayata geçirilen fantastik bir epik, aksiyon-macera filmi. Zeki ve iyi kalpli Kubo, Hosato, Akihiro ve Kameyo’nun da yaşadığı sahil kentinde insanlara hikayeler anlatarak mütevazı bir hayat sürmektedir. Ama diğerlerine göre daha sessiz olan varlığı, eski bir kan davasının peşine düşen kötü bir ruhu kazara çağırmasıyla bozulur.

Artık kaçmak zorunda olan Kubo, güçlerini Maymun ve Böcek’le birleştirir. Ailesini kurtarmak ve dünyanın gördüğü en büyük samuray savaşçısı olan şehit babasının gizemini çözmek için heyecanlı bir sefere çıkar. Kubo, mirasının sırrını ortaya çıkarmak, ailesini yeniden bir araya getirmek ve kahramanlık kaderini yerine getirmek için sihirli müzik enstrümanı samiseninin yardımıyla, intikam peşinde olan Ay Kralı ve kötü ikiz kız kardeşlerin de aralarında yer aldığı tanrılarla ve canavarlarla savaşmak zorundadır.

KUBO VE SİHİRLİ TELLERİKUBO VE SİHİRLİ TELLERİ KUBO VE SİHİRLİ TELLERİ KUBO VE SİHİRLİ TELLERİ KUBO VE SİHİRLİ TELLERİ KUBO VE SİHİRLİ TELLERİ 1KUBO VE SİHİRLİ TELLERİ

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz