Lanetli Anlaşma filminde, amcaları İbrahim’den Ege’nin bir kasabasında miras kalan çürümüş ruhlarla dolu villayı teslim alıp, sonrasında satmak için kasabaya giden Haluk ve Emin isminde iki kardeşin villada yaşadıkları korku dolu olaylar hikaye ediliyor.

Haluk ve Emin, İzmir’de beraber yaşayan iki kardeştir. Babaları onlar küçük yaştayken vefat etmiştir ve akrabaları ile görüşmemektedirler. Bir gün büyük amcaları İbrahim’in ölüm haberlerini alırlar. Onlara Ege’nin sükunet vadeden bir kasabasında yer alan villasını miras bırakmıştır. Haluk ve Emin, mirası elden çıkarmadan önce kız arkadaşlarıyla birlikte keyifli bir tatil yapmak için buraya giderler. Kasabalı iki genç kıza gönüllerini kaptıran kardeşler, burada bir kaçamak yaşamak için kız arkadaşlarını apar topar şehre gönderirler. Fakat sadakatsizliğin bedelini çok ağır ödeyeceklerdir….

Yönetmen koltuğuna, senaryosunu Berkay Berkman ile beraber yazan Atakan Şatıroğlu otururken oyuncu kadrosu Alp Taş, Aslı Şimşek,Fırat Kaya,Çisem Yurtseven,Cemre Cansaatçi,Anita Kopri,Can Kaçar,Berkay Berkman isimlerinden oluşturulmuş.

Yaş Sınırı : 16 +

Türkiye Dağıtım : CJ Entertainment Turkey

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz