Lanetli Sular

Lanetli Sular filminde, iyi bir tatil yapma amacı ile arkadaşını ziyarete giden genç bir kadının başına gelen olaylar zinciri hikaye ediliyor.

Genç bir kadın olan Sara, şehir dışında bulunan bir arkadaşını ziyaret etmeye karar verir. Güzel bir tatil yapma hayali ile yola koyulan Sara, arkadaşının yanına gittiğinde başlarda her şey yolundadır. Kaldığı yerde havuz başında verilen partiye katılan genç kadın, gruptan birisinin kendisine yaptığı uyarıdan oldukça tedirgin olur. Adam, Sara’ya oradan derhal ayrılmasını söylemiştir. Kendisine söylenenleri unutup keyifli vakit geçirmeye çalışan Sara, yüzme havuzunda bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. Grup yaşananlara bir türlü anlam veremez. Olanlara inanmak istemeseler de bir süre sonra suyla temas eden herkesin tehlikede olduğunu anlarlar. Sara, derinlerde gizlenen mistik yaratıktan kurtulabilmek için onunla yüzleşmek zorunda kalır..

Orijinal ismi ”Nereus” olan filmin yönetmen koltuğuna senaryosunu Itziar Martinez ile birlikte yazan Georges Padey oturmuş. Itziar Martinez, Dennis Mencia, Raul Walder, Sean Ormond, Josephine Phoenix, Natalie Blackman, René Mena isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : ÖZEN FİLM

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz