Laurel ile Hardy

Laurel ile Hardy filminde, 1920 yıllarda birlikte çalışmaya başlayan Dünyaca ünlü komedi ikilisi Laurel ve Hardy’nin 1953 yılında beraber çıktıkları son turne hikaye ediliyor.

1953 Yılında çıktıkları son turnenin ele alındığı filmde ikilinin kariyer yolculuklarının yanı sıra özel hayatlarına ve yaşadıkları sıkıntılara da yer veriliyor. Dünyanın en iyi komedi ikilisi olarak bilinen Stan Laurel ve Oliver Hardy 1920’li yıllarda beraber çalışmaya başladı. Yüzü aşkın filmde birlikte rol alan ikilinin yaşamının anlatıldığı filmde Steve Coogan Stan Laurel’i canlandırırken John C. Reilly ise Oliver Hardy’e hayat veriyor.

Seyosunu Jeff Pope‘un yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Jon S. Baird otururken oyuncu kadrosu Steve Coogan, John C. Reilly, Shirley Henderson, Nina Arianda, Danny Huston, Rufus Jones, Susy Kane, Bentley Kalu, Stephanie Hyam, John Henshaw, Harry Hepple, Greg Canestrari, Joseph Balderrama, Sanjeev Kohli, Roger Ringrose, Michael Haydon, Daniel Fearn, Conrad Asquith isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : BİR FİLM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here