Anasayfa Film Fragmanı MERKEZİ İSTİHBARAT FRAGMANI

MERKEZİ İSTİHBARAT FRAGMANI

434
0

Merkezi İstihbarat filmi, bir zamanların dalga geçilen inek öğrencisinin, büyüyünce ölümcül bir CIA ajanına dönüşerek (Johnson) lise mezunlar buluşmasına gelişiyle başlıyor. CIA ajanı çok gizli bir vaka üzerinde olduğunu iddia ederek, eskiden kampüsün popüler adamıyken, şimdi parlak günlerini özleyen bir muhasebeci olan arkadaşını (Hart) gönüllü olarak göreve alır. Ancak, büyük rakamların üstesinden gelen muhasebeci neye karıştığını fark ettiğinde ve arkadaşının onu aklına bile gelmeyecek, ölümcül silahlı çatışmaların, aldatmacaların ve casusluğun içine sürüklediğini farkettiğin de artık vazgeçmek için çok geçtir..

Merkezi İstihbarat filminde ayrıca Oscar adayı Amy Ryan (Gone Baby Gone), Aaron Paul (TV’den Breaking Bad) ve Danielle Nicolet (TV’den The Game) rol alıyor.  Filmin yönetmeni Rawson Marshall Thurber (We’re the Millers, Dodgeball).  Senaryo yazarları Ike Barinholtz & David Stassen ve Rawson Marshall Thurber. Hikaye yazarları Ike Barinholtz & David Stassen.  Filmin yapımcıları Scott Stuber (Ted), Peter Principato (TV’den Black-ish), Paul Young (Black-ish) ve Michael Fottrell (Furious Seven).  Sorumlu yapımcılar Thurber ile We’re the Millers’da birlikte çalışan Ed Helms, Samuel J. Brown ve Michael Disco.

New Line Cinema ve Universal Pictures, bir Bluegrass Films/Principato Young Entertainment yapımı, bir Rawson Marshall Thurber filmi, Merkezi İstihbarat’ı sunar. Film 17 Haziran 2016’da vizyona girecek.

Tür:                                 Aksiyon Komedi

Oyuncular:                        Dwayne Johnson, Kevin Hart, Amy Ryan, Aaron Paul, Danielle Nicolet

Yönetmen:                        Rawson Marshall Thurber

Senaryo:                           Ike Barinholtz, David Stassen ve Rawson Marshall Thurber

Hikaye:                             Ike Barinholtz & David Stassen

Yapımcılar:                       Scott Stuber, Peter Principato, Paul Young, Michael Fottrell

Sorumlu Yapımcılar:          Ed Helms, Samuel J. Brown, Michael DiscoMERKEZİ İSTİHBARAT MERKEZİ İSTİHBARAT MERKEZİ İSTİHBARAT MERKEZİ İSTİHBARAT MERKEZİ İSTİHBARAT MERKEZİ İSTİHBARAT

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here