Mile 22

Filmde, CİA’nin kayıtlara göre yok sayılan James Silva isimli  ajanının, 6 şehre yayılan zararı önlemek ve gizli bilgilere sahip kaynağı bulma maceraları hikaye ediliyor.

James Silva devlet tarafından yok sayılan bir adamdır. O ve başında olduğu ekip, CIA’in en değerli, en müdahale edilemez ve hakkında çok az kişinin bilgisi olduğu bir ekiptir. 6 şehire yayılan bir zararı önlemek için gizli bilgilere sahip olan bir kaynak ortaya çıktığında, iş Silva’nın ekibine düşer. Silva’nın görevi çok gizli taktik komuta ekibiyle birlikte, bilgilere sahip olan adamı güvenli bölgeye ulaştırmak ardından da gizlediği bilgileri öğrenmektir. Ancak bu bilgilere ulaşmak isteyen tek taraf onlar değildir. Bilgileri elde etmek isteyen kimliği belirsiz bir ekip, Silva’nın ekibi ile ölümcül bir mücadeleye başlar…

Senaryosunu Lea Carpenter‘ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Peter Berg otururken oyuncu kadrosu Mark Wahlberg, Lauren Cohan, John Malkovich, İko Uwais, Ronda Rousey, Terry Kinney, Emily Skeggs, Sam Medina,Poorna Jagannathan, Lee Chae-rin, Elle Graham ve Carlo Alban isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : PİNEMA

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz