Komplo

Filmde,Hayali, dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek ve ülkeler arasındaki barışı güçlendirmek olan, Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak çalışan Michael isimli genç bir adamın bu ideal uğruna verdiği mücadele hikaye ediliyor.

Genç Michael Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak çalışmaktadır. Hayatı boyunca hep bir diplomat olmak istemiş olan Michael’ın hayali ise dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek ve ülkeler arasındaki barışı güçlendirmektir. Michael’ın yeni görevi ise Birleşmiş Milletler’in, Oil for Food (Yemek İçin Yağ) Programı’na bağış toplamaktır. Programın başındaki akıl hocası Pasha, programı yakından gözlemlemesi için Michael’ı Irak’a getirir. Ancak Michael görünüşte yardımsever görünen bu kampanyanın altında kimi yolsuzlukların yattığını fark eder. Irak’ın petrol rezervlerini içeren bu komploya nasıl yaklaşacağına karar vermek zorunda olan Michael, diplomasinin karanlık tarafını keşfetmek zorunda kalacaktır…

Orijinal ismi ”Backstabbing For Beginners” olan filmin yönetmen koltuğuna senaryosunuda yazan Per Fly otururken oyuncu kadrosu Theo James, Ben Kingsley, Belçim Bilgin, Jacqueline Bisset, Rossif Sutherland, Rachel Wilson ve Brian Markinson isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : CGV MARS DAĞITIM 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz