Minyonlar 2 : Gru’nun Yükselişi / Minions: The Rise of Gru

Minyonlar 2 : Gru’nun Yükselişi filminde, 12 yaşındaki bir çocuğun dünyanın en kötüsü olma hayalinin anlatılmayan hikayesi anlatılıyor.

1970’lerin ortasında dönemin modası saçları ve İspanyol paça kot pantolonlarıyla banliyöde büyümüştür. Hırçın Altılı olarak bilinen kötüler grubunun hayranı olarak onlara katılabilecek kadar kötü olma planları yapmıştır. Neyse ki sadık takipçileri olan ve kargaşa yaratan Minyonlar’ın desteğini alır. Kevin, Stuart, Bob ve Otto birlikte yeni bir Minyon desteği ve mutlu etme arzusuyla Gru ile birlikte ilk sığınaklarını yapmak üzere yeteneklerini kullanırlar ve ilk silahlarını da deneyimleyerek ilk görevlerini de başarıyla tamamlarlar.

Hırçın Altılı, liderleri efsane dövüşçü Will Kemikkıran görevden atıldığında Gru, yeni üyeleri olmak için görüşme yapar. Fakat görüşme iyi gitmez ve hatta onları zekasıyla alt ettiğinde bir anda kendini en kötülerin ölümlü düşmanı olarak bulur. Gru kaçarken olasılık dışı bir kaynağı, Will Kemikkıran’ı rehber olarak kullanır ve kötü adamların bile arkadaşlarından biraz yardıma ihtiyaç duyduğunu keşfeder.

Yönetmen : Kyle Balda, Brad Ableson, Jonathan Del Val

Senaryo : Matthew Fogel

Kurgu : Claire Dodgson

Müzik : Claire Dodgson

Seslendirme Sanatçıları : Steve Carell, Taraji P. Henson, Michelle Yeoh, RZA, Jean-Claude Van Damme, Lucy Lawless, Dolph Lundgren, Danny Trejo, Russell Brand, Alan Arkin, Julie Andrews, Pierre Coffin

ABD / Animasyon-Aksiyon-Komedi-Aile / 90 Dk.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz