Anasayfa Film Fragmanı Moana

Moana

385
0

Moana filminde, kendini usta bir kaşif olarak kanıtlamak ve atalarının yarım kalan arayışını tamamlamak için cüretkar bir göreve yelken açan cesur bir gencin maceraları hikaye ediliyor. MOANA, halkını kurtarmak için kahramanca bir göreve atılan, 16 yaşında, maceraperest, azimli ve merhametli bir kızdır. Yolda her zaman aradığı bir şeyi keşfeder; kendi kimliğini.

Üç bin yıl önce dünyanın en büyük denizcileri engin Güney Pasifik suları boyunca seferler düzenlerken okyanusun birçok adasını  keşfeder. Sonrasında, bin yıl boyunca birden bire duran seferlerin sırrını bugün hala kimse çözememiştir. Walt Disney Animasyon Stüdyolarının hazırladığı nefes kesici, ‘bilgisayar animasyonu’ macera Moana, kendini usta bir kaşif olarak kanıtlamak ve atalarının yarım kalan arayışını tamamlamak için cüretkar bir göreve yelken açan cesur bir gencin hikayesi. Vaiana, yolculuğu sırasında bir zamanların kudretli yarı tanrısı Maui ile tanışır ve bu maceralı yolculukta açık denizleri geçerken, öfkeli, devasa yaratıklar ve imkansız koşullarla karşılaşırlar. Ron Clements ve John Musker’ın ünlü film yapım ekibi  (“The Little Mermaid/Küçük Denizkızı,” “Aladdin,” “The Princess & the Frog/Prenses ve Kurbağa”) tarafından yönetilen Moana 20 Ocak 2017’de vizyona giriyor. Türkiye Dağıtım : UIP

Moana’ya yardımcı olan MAUI ise, yarı ölümlü ve herşeyiyle harika bir yarı Tanrı. Maui, her türlü hayvanın şeklini alabilen ve denizden adalar çıkartabilen sihirli güçlere sahip karizmatik ve komik biri.

MOANA

MOANAMOANAMOANA

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz