Mucizeler Parkı

Mucizeler Parkı filminde, inanılmaz derecede yaratıcı bir kız olan June’un, hayallerinin gerçekleşmesi için verdiği mücadele hikaye ediliyor.

İyi niyetli, hayal gücü yüksek bir kız olan June, ormanda gezintiye çıktığında bilmediği sihirli bir dünyanın kapılarını aralar. Bu sihirli dünyada bir kelebeğin peşine takılan June, ormanın içerisinde gizemli bir eğlence parkı keşfeder. June, tam anlamıyla büyülenmiştir. Wonderland adındaki inanılmaz büyüklükteki bu eğlence parkı oldukça fantastik bir yerdir. Onlarca oyuncağın yer aldığı parkın içerisinde birbirinden eğlenceli birçok hayvan vardır. Wonderland’in tam da hayallerindeki yer olduğunu düşünen June, bir süre sonra buranın kendi hayal gücü sayesinde ortaya çıktığını fark eder. Tehlike altında olan eğlence parkını kurtarabilecek tek kişi olan June, bu büyülü yeri kurtarıp tekrar eski haline getirebilmek için sevimli dostları ile bir araya gelir..

Orijinal ismi ”Wonder Park” olan filmin senaryosunu Josh Appelbaum ve André Nemec birlikte yazarken yönetmen koltuğuna David Feiss oturmuş. Seslendirme kadrosu ise Brianna Denski, Jennifer Garner, Matthew Broderick, John Oliver, Mila Kunis, Kenan Thompson, Ken Jeong isimlerinden oluşturulmuş.

Türkiye Dağıtım : UIP TÜRKİYE

 

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz