Anasayfa Film Fragmanı MUTLU YILLAR FRAGMANI

MUTLU YILLAR FRAGMANI

1220
0

Mutlu Yıllar filminin konusu: Charlotte Cooper’in (DIANE KEATON) tek bir noel dileği vardı. Ailesine kusursuz bir Noel hatırası yaşatmak. Ancak dört kuşaklık Cooper ailesinin bir çatı altında toplanması kusursuzdan başka her şeye benziyordu. Konfor ve neşe yakalaması kolay bir şey değildi. Çok fazla kar yağacak, yiyecekler havalanacak ve beklenmedik misafirler onlara katılacaktır. Ama önce, noel şansı Cooperların eve yolculuğunu etkileyecektir.

MUTLU YILLAR

Sam Cooper (JOHN GOODMAN) ailenin tekrar bir araya gelmesini sağlamak için, 40 yıllık karısı olan Charlotte’un teklifini kabul eder.

Kızları Eleanor (OLIVIA WILDE), havaalanında zaman öldürürken, nişanlısı tarafından ihanete uğramış ve bir ilişkisi olmadan ailesinin yanına nasıl gideceğini kara kara düşünmektedir. Beklenmedik bir şekilde ailesine kavuşması kar yüzünden ertelenen, ordu görevlisi Joe (JAKE LACY) ile yolları kesişir.

MUTLU YILLAR

 

Charlotte ve Sam’in oğlu Hank (ED HELMS) yalnız başına ebeveyn olmanın “keyfini” çıkarmaktadır. 5 yaşındaki kızı Madison (BLAKE BAUMGARTNER), 7 yaşındaki Bo (MAXWELL SIMKINS) ve 16 yaşındaki Charlie (TIMOTHÉE CHALAMET), istemeden de olsa babalarının aşkı bulmasını sağlarlar. Ancak Hank’in eski karısı Angie (ALEX BORSTEIN) her şeyi karıştırmaktadır. Hank’in en büyük dileği ise, kimseye işini kaybettiğini fark ettirmeden yenisini bulmaktır.

 

MUTLU YILLAR

 

Charlotte’un kız kardeşi Emma (MARISA TOMEI) ise alış veriş merkezinde ufak bir hırsızlığa karışır ve Memur Williams (ANTHONY MACKIE) tarafından tutuklanır.

Bucky (ALAN ARKIN), Charlotte ve Emma’nın babasıdır. Bucky beklenmedik bir şekilde garson Ruby’e (AMANDA SEYFRIED) kendisini kızlarından daha yakın hisseder.

 

MUTLU YILLAR

 

Sam ‘in yaşlı ve yavaş yavaş anılarının silindiğini düşünen hoş teyzesi Fishy (JUNE SQUIBB), tüm aileyi gülümsetebilen yaşayan bir Cooper tarihidir.

Ve son olarak ailenin sevilen köpeği Rags. Tüm Noel buluşmalarında oradadır ve en hatırlanmaya değer hatıranın da içinde olacaktır.

 

MUTLU YILLAR

 

CBS Films Mutlu Yıllar’ı sunar. Bir Imagine Entertainment, Groundswell Film ve Handwritten Film prodüksiyonu. Aile Bağları’nın yapımcılarından bir çoklu jenerasyon noel komedisi. Filmin başrollerinde Akademi Ödüllü Alan Arkin (Operasyon: Argo), Altın Küre ödüllü John Goodman (Sen Şarkılarını Söyle), Ed Helms (Hangover serisi), Akademi ödüllü Diane Keaton (Aşkta Herşey Mümkün), Anthony Mackie (Avengers serisi), Amanda Seyfried (Ted 2), Akademi ödülü adayı June Squibb (Nebraska), Akademi ödüllü Marisa Tomei (Çılgın Aptal.

 

MUTLU YILLAR

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here