Anasayfa Film Fragmanı Müttefik

Müttefik

1327
0

Müttefik filminde, soğuk savaş döneminde birbirine aşık olan farklı dünyalara ait iki  insanın yaşamları hikaye ediliyor. İstihbarat subayı Max Vatan, 1942 yılında Kuzey Afrika’da düşman hattında savaşırken, direniş mücadelesi veren Fransa’lı Marianne Beausejour ile tanışır. İkili hemen birbirlerine aşık olurlar. Bir süre sonra Londra’da tekrar bir araya gelen aşıkların aşkları, savaşın büyük baskısına direnip direnememenin sınavını vermek zorunda kalırken geçmişlerinde yaptıkları peşlerini bırakmaz…

 Paramount Pictures ve GK Films’in ALLIED adlı filminin çekimleri Londra’da başladı, prodüksiyon ise Kanarya Adaları’nda gerçekleşiyor. Filmin başrollerinde Oscar adayı Brad Pitt (FURY, WORLD WAR Z) ile Oscar ödüllü Marion Cotillard (THE DARK KNIGHT RISES, LA VIE EN ROSE) bulunuyor, yönetmenliğini ise Oscar ödüllü RobertZemeckis (THE WALK, FORREST GUMP) üstleniyor.

 ALLIED, Max Vatan (Pitt) adında bir istihbarat subayının hikayesini konu alıyor. Max Vatan, 1942’te Kuzey Afrika’da Fransız direniş savaşçısı Marianne Beausejour (Cotillard) ile düşman hattının gerisinde ölümcül bir görevde karşılaşır, Londra’da tekrar bir araya gelirler. İlişkileri savaşın aşırı baskısının tehdidi altındadır.

Bu romantik gerilimin orijinal hikayesinin yazarı Steven Knight (THE HUNDRED-FOOT JOURNEY, DIRTY PRETTY THINGS). Yapımcılar Graham King (RANGO, THE DEPARTED), Zemeckis ve Steve Starkey (FLIGHT,” “REAL STEEL). Denis O’Sullivan (THE 5th WAVE, THE YOUNG VICTORIA), Jack Rapke (FLIGHT, REAL STEEL), Jackie Levine (THE WALK), Patrick McCormick (BLACK MASS) ve Knight ise sorumlu yapımcılar olarak görev alıyorlar.

Pitt ve Cotillard’a eşlik eden oyuncular; Jared Harris (LINCOLN, MAD MEN), Lizzy Caplan (Masters of Sex, NOW YOU SEE ME 2) ve Matthew Goode (Downton Abbey, THE IMITATION GAME).

Film, 02 Aralık 2016’da vizyona girecek. Türkiye Dağıtım : UIP

ALLIEDALLIEDALLIEDALLIEDALLIEDMÜTTEFİKMÜTTEFİKMÜTTEFİKmuttefik

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz